بهاررا پشت سر گذاشتیم وحالا فصل طلایی سال از راه رسیده است . شما هم  آماده خوش گذرانی و استفاده از تفریحات تابستانی در نهایت خوش استایلی و جذابیت هستید .

اکسسوری ها باعث چرخش نگاه در استایل شما میشوند و شما را جذاب تر، شیک‌تر و خوش تیپ تر ازآن چه که فکر میکنید جلوه دهد و باعث میشود دیگران شما را فردی اسپشیال و جنتلمن تصور کنند .گاهی تاثیر یک اکسسوری از آن چه که شما فکر میکنید بیشتر است . در ادامه اکسسوری های تابستانه که در مدت زمان کمتر از 7 ثانیه شما را در میان خوش تیپ ترین و جذاب ترین مردان جای میدهد بررسی میکنیم .

 

عینک آفتابی

مهم ترین اکسسوری تابستانه یا شاید ضروری ترین اکسسوری مردانه  عینک های آفتابی هستند. آنچه واضح است این است که این اکسسوری از چشم های شما در برابر آفتاب تند و اشعه های مضر آن محافظت خواهد کرد  عینک های سان گلس قادر خواهد بود استایل شما را به خوبی پوشش داده و مکمل ساعت مچی شما باشد و شما را در مرکز توجه دیگران قرار دهد .

با خود فکر می‌کنید که بهترین عینک ها برای فصل تابستان عینک های خلبانی جیوه ای هستند اما باید بگویم که این طور نیست و ممکن است اشتباه کنید. عینک های آفتابی بسیاری با رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود است . اگر عینک آفتابی مناسبی ندارید ابتدا فرم صورت خود را شناخته و سپس یک عینک آفتابی مناسب برای صورت خود تهیه کنید .

کلاه های کلاسیک

یک پیشنهاد جذاب ! در این تابستان کلاه های کپ را کنار گذاشته و از کلاه های کلاسیک شاپو استفاده کنید .  با توجه به آفتاب گرم تابستان ، این فصل بهترین زمان برای پوشیدن

کلاه های تابستانی جذاب است . پائول نیومن و دیوید گندی از مردان خوش پوش و جذابی هستند که کلاه های کلاسیک را در استایل تابستانی خود استفاده میکنند .

اگر تا بحال کلاه های  تابستانه را امتحان نکرده اید ابتدا سعی کنید چندین مدل کلاه تهیه کنید سپس با فرم صورت خود و موهایتان بهترین مدل مناسب را برگزینید . سپس با توجه به موقعیت های مختلف میتوانید بفهمید که کدام کلاه را کجا به سر بگذارید و چگونه از دیگر اکسسوری های متناسب با کلاهتان استفاده کنید . نگران نباشید . بعد از مدتی استفاده از کلاه برایتان عادی خواهد شد و شما کم کم با آن احساس راحتی خواهید کرد و بعد از مدتی خواهید دید که کلکسیون بزرگی از کلاه های مختلف را برای خود ایجاد کرده اید و متناسب با هر استایلی یک کلاه منحصر به فرد دارید . 

کمربند و ساسپندر

کمربند ها در دو رنگ مشکی و قهوه ای متداول هستند اما شما در تابستان مجاز هستید از طرح ها و رنگ های مختلف بهره ببرید . پس فرصت ریسک دارید که بتوانید با رنگ ها و طرح های مختلف استایلی نو برای خود بسازید یا میتوانید کمی جسورتر بوده و از ساسپندر که در اصطلاح عامیانه ساچبند نام دارد به جای کمربند استفاده کنید . همانطور که میدانید ساسپندر را نمیتوانید با کمربند استفاده کنید . اما در استفاده از رنگ ها و طرح های مختلف ساسپندر کاملا دست بازی دارید .

دکمه سر آستین

دکمه سرآستین جزء اکسسوری هایی است که بسیار شیک و زیباست که برای آقایان خوش پوش بسیار حائز اهمیت است.دکمه های سر آستین در پوشاک آقایان یکی از دکمه هایی محسوب میشود که تنوع در آنها بسیار زیاد است. دکمه های سرآستین در بدو ظهور ویژه طبقه های اشرف زاده بوده است. دکمه های سرآستین دارای انواع مختلفی است که یکی از مدل های اصلی آن مدلی است که به وسیله یک میله و یک دایره کوچک به یک دایره تزئینی بزرگتری متصل شده است. در برخی از آن ها دکمه های سرآستین به شکل لولایی است که این نوع از دکمه سرآستین ها بسیار رایج تر هستند.

دکمه های سرآستین جز اکسسوری هایی هستند که تکمیل کننده ی تیپ و استایل آقایان به شمار می روند. دکمه های سرآستین، دکمه های تزئینی هستند که برای بستن دو سر آستین های مردانه استفاده می شوند. یک طرف دکمه سرآستین به اندازه جای دکمه است و بخش دیگر آن بزرگ تر است که معمولا نگین یا طرحی بر روی آن است که به عنوان طرف تزئینی به حساب می آید. این دو بخش به وسیله یک میله یا زنجیر به یکدیگر متصل می شوند. دکمه سر آستین یک اکسسوری است که جز اکسسوری های بسیار کوچک به حساب می آید که بیشتر در استایل رسمی از آقایان از آن استفاده می کنند اما شما میتوانید از انواع ساده تر و اسپرت تر آن در استایل تابستانه خود استفاده کنید .

 

عطر

هرچند عطر ها شکل ظاهری برای ست کردن در استایل ندارند اما از بقیه اکسسوری ها هیچ چیزی کم ندارند . در تابستان باید از رایحه های خنک و اقیانوسی که از احساس گرمای شما بکاهند باید استفاده کنید و به همین دلیل باید از عطرهای گرم و شیرین با رایحه های تند دوری کنید. در فصل گرما تعریق بدن زیاد بوده و ترشح چربی پوست افزایش پیدا میکند. از این رو ترکیب عطرهای گرم با این تراوشات باعث تولید بوی نامطبوعی میشود که برای دیگران و برای خودتان آزار دهنده است . عطرها هرچند یک انتخاب شخصی ببه شمار میرود اما دیگران بیشتر از خودمان با این انتخاب مواجه خواهند بود . لذا بهتر است یک انتخاب دقیق و خوش بو با رایحه‌ای خنک و دل پذیر برای تابستان خود انتخاب کنید.


مجله استایل شناسی آقایان

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: دکمه ,اکسسوری ,استفاده ,استایل ,سرآستین ,عینک ,استفاده کنید ,دکمه سرآستین ,عینک آفتابی ,اکسسوری هایی ,تهیه کنید
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها